Katarzyna

Psycholog

Informacje o specjaliście

Studia magisterskie ukończyłam na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach na kierunku pedagogika resocjalizacyjna i profilaktyką społeczną. Ukończyłam  z dyplomem Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego oraz Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej przy Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w Krakowie. Pracuję pod superwizją certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychodynamiczego.

Jestem także w trakcie certyfikacji w Polskim Towarzystwie Psychodynamicznym. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychodynamicznego.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam  pracując w MOPS, DPS,  Hospicjum, świetlicach socjoterapeutycznych, szkołach. Odbyłam staż kliniczny w NZOZ Ośrodku Leczenia Nerwic i Zaburzeń Odżywiania „Dąbrówka” w Gliwicach.  Posiadam kilkuletnie doświadczenie w leczeniu nerwic, depresji a także w interwencji kryzysowej,  psychoonkologii, prowadzeniu zajęć socjoterapeutycznych  z młodzieżą,  prowadzeniu szkoleń z nauczycielami, rodzicami oraz uczniami.

 Na co dzień pracuję w Centrum Zdrowia Psychicznego Feniks w Sosnowcu na Dziennym Oddziale Zaburzeń Nerwicowych  i Poradni Leczenia Nerwic prowadząc psychoterapię grupową oraz indywidualną oraz w prywatnym gabinecie.